Rekrutacja


Drodzy Rodzice

Rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2018/2019. W LUTYM odbędzie się nabór wewnętrzny, który pozwoli ustalić ilość dzieci kontynuujących naukę od września. Następnie w KWIETNIU rozpocznie się nabór zewnętrzny, dla dzieci nowych. Przypominamy, iż nabór zewnętrzny odbywa się drogą elektroniczną. 

STRONA NA KTÓREJ MOŻNA ZAREJESTROWAĆ DZIECKO:

www.raciborz.przedszkola.vnabor.pl


SZCZEGÓŁY I ZASADY NABORU NA WYŻEJ WYMIENIONEJ STRONIE

 

 

 

 


 

15 marca rusza w Raciborzu elektroniczny nabór do przedszkoli. Będzie to kolejny etap całego procesu naborowego - pierwszy, tzw. wewnętrzny potwierdzający kontynuację uczęszczania dziecka do danego przedszkola, dobiega końca. - Rozpoczynamy drugi etap, dla wielu rodziców ważniejszy, bo zewnętrzny. Rodzice, których dzieci jeszcze nie uczęszczały do przedszkoli, będą mogli składać wnioski drogą elektroniczną. Zależało nam na tym, by maksymalnie ułatwić rodzicom proces rejestracji. Można to zrobić o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu. Rodzice powinni wskazać w formularzu placówkę, która odpowiada im najbardziej oraz najlepiej trzy kolejne, na wypadek gdyby dziecko nie dostało się do pierwszego, wskazanego przedszkola.

 

15 marca o godz. 9.00 zostanie uruchomiona strona

www.raciborz.przedszkola.vnabor.pl

i tam rodzice mogą dokonać rejestracji. Na stronie internetowej należy się zalogować, wybierać przedszkole i wypisać wszystkie potrzebne dane.